WIBO BÁZA POD OČNÉ TIENE EYESHADOW BASE 4g
WIBO BÁZA POD OČNÉ TIENE EYESHADOW BASE 4g

WIBO BÁZA POD OČNÉ TIENE EYESHADOW BASE 4g

3,50 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

EYESHADOW BASE - BÁZA POD OČNÉ TIENE 4g

Podkladová báza pre lepšiu trvácnosť očných tieňov. Jemná textúra predlžuje životnosť tieňov. Vyhladzuje očné viečko a rozjasňuje pokožku. Vytvára na očných viečkach farebne neutrálny podklad a perfektne ich tak pripravuje na aplikáciu očných tieňov. Obsahuje včelí vosk a vitamín E. Zaisti intenzívnejšie farby, zabraňuje aby sa tieň dostal do očnej vrásky aj po mnohých hodinách. Dermatologicky testované.

EYESHADOW BASE - BÁZA POD OČNÉ TIENE 4g

Podkladová báza pre lepšiu trvácnosť očných tieňov. Jemná textúra predlžuje životnosť tieňov. Vyhladzuje očné viečko a rozjasňuje pokožku. Vytvára na očných viečkach farebne neutrálny podklad a perfektne ich tak pripravuje na aplikáciu očných tieňov. Obsahuje včelí vosk a vitamín E. Zaisti intenzívnejšie farby, zabraňuje aby sa tieň dostal do očnej vrásky aj po mnohých hodinách. Dermatologicky testované.

Zloženie : Talc, Mica, Isohexadecane, Isododecane, VP/Hexadecene Copolymer, Cera Microcristallina, Cera Alba, Titanium Dioxide, CI 77163, Tocopheryl Acetate, Alumina, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Glycerin, Glyceryl Stearate, Propylparaben, Ricinus Communis Seed Oil, Silica.

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii: