WIBO HUBKA PETAL POWDER PUFF
WIBO HUBKA PETAL POWDER PUFF

WIBO HUBKA PETAL POWDER PUFF

2,99 €
S DPH
Množstvo

Wibo Hubka Petal Powder Puff

Petal Powder Puff je skvelou voľbou pre kontúrovanie, fixáciu a baking metódu. Ergonomický tvar umožňuje presnú aplikáciu kozmetiky. Uľahčí vám rovnomerné prepudrovanie tváre a nanášanie počas celého dňa. Je ideálna pre sypké a lisované púdre. Hubka je vyrobená z mäkkého a jemného materiálu. 

Wibo Hubka Petal Powder Puff

Petal Powder Puff je skvelou voľbou pre kontúrovanie, fixáciu a baking metódu. Ergonomický tvar umožňuje presnú aplikáciu kozmetiky. Uľahčí vám rovnomerné prepudrovanie tváre a nanášanie počas celého dňa. Je ideálna pre sypké a lisované púdre. Hubka je vyrobená z mäkkého a jemného materiálu. 

Čo je to baking metóda?

Technika baking nemá nič spoločné s varením, ide o techniku líčenia, ktorá vymaže jemné linky a nedokonalosti a vytvorí ilúziu matnej pleti bez pórov, bude pôsobiť tzv. „vyfotošopovanie“. Zabezpečí taktiež to, že vás make-up vydrží na tvári dlhšie bež známok opotrebenia. Pomocou bakingu si môžete zvýrazniť, či kontúrovať vybrané oblasti tváre. Potrebujete k tomu práškový púder, ktorý „zapečie“ make-up a korektor. A tak váš make-up vydrží v TOP stave celý deň a aj noc :) 

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: