WIBO LAK NA FRANCÚZSKU MANIKÚRU 8,5ml
WIBO LAK NA FRANCÚZSKU MANIKÚRU 8,5ml
  • 2

WIBO LAK NA FRANCÚZSKU MANIKÚRU 8,5ml

1,95 €
S DPH
Dodané do 3 - 4 dní
Farba
  • FRENCH 1
  • FRENCH 2
  • FRENCH 3
  • FRENCH 4
Množstvo

LAKY NA FRANCÚZSKU MANIKÚRU 8,5ml

Klasická a elegantná francúzska manikúra.

LAKY NA FRANCÚZSKU MANIKÚRU 8,5ml

Klasická a elegantná francúzska manikúra. Profesionálne laky na nechty pre vytvorenie krásnej francúzskej manikúry. Laky rozjasňujú a zjednocujú farbu nechtov, ktorá zaistí pestovanú a elegantnú manikúru.

Zloženie :

INCI (1): Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Phthalic, Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycols Copolymer,Nitrocellulose, Isopropyl Alcohol, Acetyl Tributyl ,Citrate, Stearalkonium Hectorite, CI 77891, Stearalkonium Bentonite, Acrylates Copolymer.

INCI (2-4): Butyl Acetate, Ethyl Acetate, N i t r o c e l l u l o s e , A d i p i c A c i d / N e o p e n t y l Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl,Citrate, Isopropyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Stearalkonium Bentonite, N-Butyl Alcohol, Styrene/Acrylates Copolymer, Benzophenone-1, Silica, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Polyvinyl Butyral, Phthalic Anhydride/Trimellitic A n h y d r i d e / G l y c o l s C o p o l y m e r, Stearalkonium Hectorite, Mica, Calcium Sodium Bor osilicate, Calcium Aluminum Borosilicate, Tin Oxide, [ +/ - ] : C I 1 5 8 5 0 , C I 1 9 1 4 0 ,CI 77891, CI 77491, CI

11 ďalších produktov v rovnakej kategórii: