WIBO PHOTOGENIC STICK MAKE-UP V TYČINKE 10g
WIBO PHOTOGENIC STICK MAKE-UP V TYČINKE 10g

WIBO PHOTOGENIC STICK MAKE-UP V TYČINKE 10g

9,84 €
6,89 € - 30%
S DPH
Dodané do 3 - 4 dní
Farba
  • PEACH
  • VANILLA
  • ALABASTER
  • COFFEE
Množstvo

PHOTOGENIC STICK MAKE-UP V TYČINKE 10g

Zaručuje vysokú úroveň pokrytia bez efektu masky. Ideálny pre kontúrovanie. Vďaka EASY TO BLEND receptúre dokonale ladí s ostatnými prvkami make-upu, a tak dodáva efekt zdravej a dokonale hladkej pleti. Jeho krémová konzistencia zaisťuje pohodlnú a perfektnú aplikáciu. Neobsahuje parabény. K dispozícii v 4 farbách.

PHOTOGENIC STICK MAKE-UP V TYČINKE 10g

Zaručuje vysokú úroveň pokrytia bez efektu masky. Ideálny pre kontúrovanie. Vďaka EASY TO BLEND receptúre dokonale ladí s ostatnými prvkami make-upu, a tak dodáva efekt zdravej a dokonale hladkej pleti. Jeho krémová konzistencia zaisťuje pohodlnú a perfektnú aplikáciu. Neobsahuje parabény. K dispozícii v 4 farbách.

Zloženie :Isononyl Isononanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Kaolin, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Pentaerythrityl Adipate/Caprate/Caprylate/Heptanoate, Polyethylene, Ozokerite, Isopropyl Myristate, Microcrystalline Wax, Lecithin, Polyhydroxystearic Acid, Ethylhexyl Palmitate, Isostearic Acid, Polyglyceryl‐3 Polyricinoleate, [+/-]: CI 77891, CI 77499, CI 77491, CI 77492

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: