WIBO MASKARA BURLESQUE ČIERNA 8g

WIBO MASKARA BURLESQUE ČIERNA 8g

6,70 €
S DPH
Dodané do 3 - 4 dní
Množstvo

MASKARA BURLESQUE 8g

Maskara s mimoriadne bohatým zložením, ktoré zaručuje zvodný vzhľad. Len jeden ťah kefkou dodáva riasam zmyselný objem. Viditeľne zahusťuje, predlžuje a koketne zdvíha riasy . Kefka v tvare presýpacích hodín je inšpirovaná líniou ženského tela, presne zachytáva a rozprestiera riasenku na každej riase a zároveň oddeľuje a zdvíha riasy. Perfektné riasy v atmosfére BURLESQUE bez zaťaženia.  

 

Maskara s mimoriadne bohatým zložením, ktoré zaručuje zvodný vzhľad. Len jeden ťah kefkou dodáva riasam zmyselný objem. Viditeľne zahusťuje, predlžuje a koketne zdvíha riasy . Kefka v tvare presýpacích hodín je inšpirovaná líniou ženského tela, presne zachytáva a rozprestiera riasenku na každej riase a zároveň oddeľuje a zdvíha riasy. Perfektné riasy v atmosfére BURLESQUE bez zaťaženia.

Zloženie : Aqua, Paraffin, Glyceryl Stearate, Synthetic Beeswax, Stearic Acid, Acacia Senegal Gum, Butylene Glycol, Palmitic Acid, Oryza Sativa Cera, Polybutene, VP/Eicosene Copolymer, Ozokerite, Aminomethyl Propanol, Phenoxyethanol, Hydrogenated Vegetable Oil, Stearyl Stearate, Hydroxyethylcellulose, Tropolone, [+/-]: CI 77499.

13 ďalších produktov v rovnakej kategórii: