WIBO MASKARA VITAMINE YOUR LASHES 3ml+6ml
WIBO MASKARA VITAMINE YOUR LASHES 3ml+6ml

WIBO MASKARA VITAMINE YOUR LASHES 3ml+6ml

3,99 €
S DPH
Dodané do 3 - 4 dní
Množstvo

MASKARA VITAMINE YOUR LASHES  3ml+6ml

Sérum na riasy 2 v 1. Balenie pozostávajúce z dvoch častí, v každom z nich skrytá formula s iným účinkom. Jeden zodpovedný za rast, druhý za oživenie . Vďaka tomu obnovíte vzhľad poškodených rias, regenerujete, stimulujete rast a posilňujete ich. Zloženie zodpovedné za rast má provit-II, ktorý zahŕňa vitamíny A, E, H, B5 a B8, rovnako ako omega-6 a omega-3. Bohaté zloženie zaručuje rastovú stimuláciu. Riasy sa predlžia a zahustia. Druhá strana regeneračnej špirály poskytuje revitalizáciu, zjemnenie a hydratáciu. To všetko vďaka účinnej zložke CHYDRAXAN CH, ktorá intenzívne hydratuje štruktúru rias.

Sérum na riasy 2 v 1. Balenie pozostávajúce z dvoch častí, v každom z nich skrytá formula s iným účinkom. Jeden zodpovedný za rast, druhý za oživenie . Vďaka tomu obnovíte vzhľad poškodených rias, regenerujete, stimulujete rast a posilňujete ich. Zloženie zodpovedné za rast má provit-II, ktorý zahŕňa vitamíny A, E, H, B5 a B8, rovnako ako omega-6 a omega-3. Bohaté zloženie zaručuje rastovú stimuláciu. Riasy sa predlžia a zahustia. Druhá strana regeneračnej špirály poskytuje revitalizáciu, zjemnenie a hydratáciu. To všetko vďaka účinnej zložke CHYDRAXAN CH, ktorá intenzívne hydratuje štruktúru rias.

Zloženie : Aqua, Propanediol, Propylene Glycol, PEG-20 Castor Oil, Glycerin, Alcohol denat., PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Zea Mays Oil, Calcium Pantothenate, Inositol, Retinol, Rosa Moschata Seed Oil, Biotin, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Coco-Glucoside, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Hydrolyzed Silk, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA.

Aqua, Propanediol, Propylene Glycol, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Carboxymethyl Chitin, Sodium Hyaluronate, Potassium Sorbate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Coco-Glucosite, Hydroxyethylcelulose, Xantham Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Hydrolyzed Silk, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA

13 ďalších produktov v rovnakej kategórii: