WIBO MASKARA UPPER & LOWER ČIERNA 8g
WIBO MASKARA UPPER & LOWER ČIERNA 8g

WIBO MASKARA UPPER & LOWER ČIERNA 8g

8,78 €
4,39 € - 50%
S DPH
Dodané do 3 - 4 dní
Množstvo

MASKARA UPPER & LOWER 8g

Maskara 2v1 na horné a dolné riasy.

Špeciálna maskara 2v1 s duom kefiek pre horné a dolné mihalnice. Väčšia kefka dokonale pokrýva horné riasy, dodáva im objem a vytáča ich. Kefka s menšou veľkosťou je prispôsobená dolným mihalniciam, dokonale ich zvýrazní a oddelí. Vďaka krémovej textúre maskary je dôkladne prekrytá každá riasa, rýchlo zasychá a neolupuje sa. Opakovaná aplikácia vám umož vytvoriť extra dramatický vzhľad.

MASKARA UPPER & LOWER 8g

Maskara 2v1 na horné a dolné riasy.

Špeciálna maskara 2v1 s duom kefiek pre horné a dolné mihalnice. Väčšia kefka dokonale pokrýva horné riasy, dodáva im objem a vytáča ich. Kefka s menšou veľkosťou je prispôsobená dolným mihalniciam, dokonale ich zvýrazní a oddelí. Vďaka krémovej textúre maskary je dôkladne prekrytá každá riasa, rýchlo zasychá a neolupuje sa. Opakovaná aplikácia vám umož vytvoriť extra dramatický vzhľad.

Zloženie :

Aqua, Cera Alba, Glyceryl Stearate, Copernicia Cerifera Cera, VP/Eicosene Copolymer, Propylene Glycol, Candelilla Cera, Stearic Acid, Polyvinyl Alcohol, PVP, Triethanolamine, Palmitic Acid, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Methylparaben, Propylparaben, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, [+/-]: CI 77499.

13 ďalších produktov v rovnakej kategórii: